MÖBLER / Bord / Matbord 15975102
nr 1597 5102
Matbord
1800-tal, med låda, mahogny, på trissor, utdragsskivor. Bredd: 132 cm. Djup: 91 + 2x41, höjd: 75 cm
Kondition: slitage, skador, missfärgningar
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 februari 2024
kl 20:26:33
12/2 20:21:33
12/2 20:22:00